از کجا شروع کنیم؟

از کجا شروع کنیم؟

برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید، می بایست دوره های آموزشی چیستا را بر اساس اولویت های معرفی شده بگذرانید

 • ۱) دوره طراحی برنامه بازاریابی

  مدیران کسب و کارها، مدیران بازاریابی، مشاوران و کارشناسان بازاریابی و فروش، همواره بدنبال یک شاه کلید، برای نظم دهی، انسجام بخشی و اثربخشی استراتژی های بازاریابی در کسب و کار خود هستند. دوره جامع طراحی برنامه بازاریابی (طراحی مارکتینگ پلن)، دوره ای است کاربردی، عملی و حرفه ای است که دانش شما را به شکلی باور نکردنی ارتقاء می بخشد.
 • ۲)‌ دوره مدیریت استراتژیک برند

  دوره ای است منحصربفرد و جامع که با مفاهیم پایه و اصولی برندسازی، همچون تعریف برند و هویت و معماری برند شروع شده، و در نهایت به شکلی خاص استراتژی های خلق برند، پیاده سازی و توسعه برند را موشکافانه بررسی می کند.
 • ۳) دوره طراحی کمپین های تبلیغاتی

  در این دوره آموزشی، مهارت طراحی و تدوین یک کمپین جامع تبلیغاتی هماهنگ، موزون و ساخت یافته با استفاده از ابزارها و رسانه های تبلیغاتی، برای رسیدن به اهداف تعیین شده در برنامه جامع بازاریابی، بصورت کاملاً کاربردی و گام به گام را خواهید آموخت.
 • ۴) دوره بازاریابی دیجیتال

  این دوره برای کسانی طراحی شده است که می خواهند، بصورت پایه ای، بر عناصر کلیدی ایجاد یک کمپین جامع بازاریابی دیجیتال، تسلط پیدا کنند. این دوره با آموزش کاربردی طراحی وب سایت شروع شده و در ادامه در آن، سایر ابزارهای رسانه های دیجیتال از جمله شبکه های اجتماعی، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوایی و ... به شکلی عملی و گام به گام آموزش داده خواهد شد.
 • ۵) دوره بازاریابی چریکی

  در این دوره آموزشی، جادوی استراتژی بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط را با تمام وجود درک خواهید کرد. می آموزیم که چگونه با هزینه ای اندک و با صرف انرژی و پشتکار و تخیل تان از رقبای بزرگ پیشی بگیرید. و بطور کاملاً عملی و کاربردی خواهید آموخت که چگونه بازار هدف خود را کوچک کنید و سود سرشاری را ببرید.
 • ۶) دوره روابط عمومی دیجیتال

  در این دوره آموزشی، می آموزید که در دنیای پرآشوب و همهمه ساز رسانه ای امروز جامعه، چگونه داستان خود و کسب و کارتان را، بطور شفاف و صریح برای مشتریان تان، شرکاء تان، کارکنان تان و همه مخاطبان تان نقل کنید و با آن ها در جهت توسعه و نگهداشت نام تجاری تان (برند) از طریق رسانه های نوین و سنتی، ارتباطی دوطرفه و مستمر ایجاد نمایید.
 • ۷) دوره بازاریابی محتوایی

  بازاریابی محتوایی، تفاوت های ویژه ای در دنیای تجاری امروز ایجاد کرده است. از زمانی که مشتری شما اولین تماس خود را با فروشنده شما برقرا می کرد، مدت هاست که گذشته! مشتری امروز، بدون حضور شما و قبل از هر تماسی با شما، تحقیقات خود را آغاز می کند. تنها کاری که می توانید بکنید این است که کسب و کار شما در میان گزینه های مورد بررسی قرار گرفته او باشد. این دوره آموزشی راجع به هر آنچیزی است که باید در مورد بازاریابی محتوایی بدانید.
 • ۸) دوره روانشناسی تبلیغات

  تبلیغات، همواره تلاش دارد، در جهت متقاعد سازی، بر ذهن مخاطب، اثری مطلوب بگذارد و بی واسطه و شفاف پیام خود را به گوش و ذهن مشتری احتمالی منتقل کند. طراحی کمپین های تبلیغاتی اثربخش، بدون توجه به مقوله شناخت ماهیت رفتار، افکار و احساسات مخاطبان (روان شناسی)، کاری بسیار دشوار است. دوره آموزشی روان شناسی تبلیغات، یک دوره کوتاه و کاربردی و تکمیلی دوره طراحی کمپین های تبلیغاتی است.
 • ۹) دوره نگارش متون و شعارهای تبلیغاتی

  واژه سخن می گوید، ارتباط برقرار می کند و سحر و جادو می کند! دوره آموزشی نگارش متون و شعارهای تبلیغاتی، به شما می آموزد که چگونه متونی تاثیرگذار و خلاق در حوزه تبلیغات خلق کنید و کمپین های تبلیغاتی خود را اثربخش تر کند.
 • ۱۰) دوره بازاریابی دهان به دهان

  مشتری قبل از خرید، باید مطمئن شود که در خرید خود دچار اشتباه نشده است. یکی از راه های بسیار تاثیرگذار، دریافت تاییدیه از خریداران قبلی است و به همین دلیل است که هیچوقت از ارزش استراتژی بازاریابی دهان به دهان کاسته نمی شودو در دوره اموزشی بازاریابی دهان به دهان، می آموزید که چگونه با استفاده از این استراتژی برای کسب و کار خود اعتبار بیاندوزید.
 • ۱۱) دوره مدیریت ارتباط با مشتری

  پیتر دراکر می گوید: هدف هر کسب و کاری، ایجاد و نگه داشتن مشتری است. تمام تلاش ما در کسب و کار ایجاد ارتباط با مشتری و در نهایت حفظ و توسعه آن است. دوره جامع آموزش مدیریت ارتباط با مشتری، دوره ای کاربردی است که از ۰ تا ۱۰۰ آن موشکافی خواهد شد.
 • ۱۲) دوره اخلاق در بازاریابی

  دوره اخلاق در بازاریابی، به گونه ای ساده، به بیان استفاده از روش های اخلاق مدارانه در حوزه بازاریابی می پردازد. چرا که این روش، یکی از راه های ایجاد حس اعتماد به برند و توسعه و نگهداشت برند، محسوب می شود.
 • ۱۳) دوره خلاقیت در بازاریابی و تبلیغات

  خلاقیت یعنی نگرش به دنیای اطراف، بگونه ای چنین نگرشی وجود نداشته! سه پایه مفهومی و اساسی کسب و کارها در اقتصاد پیش رو، خلاقیت، استراتژی و تکنولوژی است. دوره آموزشی خلاقیت در بازاریابی و تبلیغات به شما می آموزد که چگونه متفاوت بیاندیشید؟ همچنین می آموزید چگونه دریچه نگاه خود را، که در هستی منحصربفرد است را باز کرده و شفاف، چشم انداز دنیای پیرامون تان را ببینید.
 • ۱۴) دوره تفکر استراتژیک

  یکی از اساسی ترین مولفه های رشد کسب و کارها با توجه به رویکرد اقتصاد فعلی، رویکرد استراتژیک در کسب و کارهاست. دوره آموزشی تفکر استراتژیک، آموزش نحوه اندیشیدن و تفکر بر مبنای مفاهیم استراتژی است.
 • ۱۵) دوره طراحی ارزش پیشنهادی به مشتری

  با کار کردن روی محصولات و خدماتی که خواهان ندارد، منابع خود، از جمله، وقت و پول تان را هدر ندهید! در این دوره آموزشی می آموزیم که چگونه محصولات و خدماتی خلق کنیم که مشتری شیفته آن شود.